ctverecek liliarNaučit se jazyk díky umělecké a kulturní činnosti?

Je to možné!

Dovolte si být tvořiví a uspěšní ve vašich jazykových experimentech.
Jak? Odjeďte s námi do zahraničí a kreslete, pište, zpívejte…
v cizím jazyce.
Nejúčinnějším způsobem jak se naučit jazyk je praxe. Praktikujme tedy! Ovšem mluvit jen abychom mluvili není moc stimulující. Abyste mohli probudit vaše tělo, rozbít stereotypy a osvobodili jazyk, nabízíme jazykové kurzy, kde se naučíte cizí řeči skrze umělěckou praxi.
Dle vaší úrovně, nabízíme dvě alternativy:

Orbis pictus

– určen začátečníkům/falešným začátečníkům/lehce pokročilým
– důraz je kladen na nabytí a prohloubení znalostí na rovině gramatické, syntaktické, lexikální a fonetické. Hodiny jsou doprovázeny kulturním programem, který studentu umožní okamžitě se postavit reálným situacím a zárověň poznat kulturu daného jazyka. Přítomnost pedagoga má v těchto momentech zjednodušit kontakt studenta s kulturou, kterou nutně nemusí znát. Jeho role je spíše podpůrná. Student se pak může plně oddat jeho jazykovým experimentům.

Liliar

– určen pokročilým/zkušeným a profesionálním uživatelům
– kteří si přejí zlepšit se, praktikovat nebo opravit pár chybných detailů. Každý kurz nabízí určitou uměleckou činnost, která je praktikována v cizím jazyku pod vedením profesionálních umělců s jazykovou podporou pedagoga. Liliar nabízí navíc jazykové dílny – výuka dalšího cizího jazyka. Neb kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem…

  • V obou případech se opíráme o učební metody jako „The Experiential learning theory“ od David A. Kolb, metody založené na experimentu, zkušenosti a reflexe.
Níže naleznete aktuální nabídku našich kurzů:

jazykový pobyt francouzština Franciedivadelní workshop angličtina