Divadelní workshop v anglištině s francouzštinou v Toulouse, Polygloti na scénu!

Divadelní workshop v anglištině nabízí intenzivní kurz divadla v anglickém jazyce. Je určen divadelním začátečníkům i ostříleným hráčům či milovníkům divadla a angličtiny. Cílem je procvičit si angličtinu zábavní formou, nicméně minimální znalost na úrovni B2 (odpovídá úrovni maturantů) je nutná. Mimo hodiny divadla nabízíme doprovodné kurzy francouzštiny pro začátečníky, pokročilé i skorobilingvní frankofony.

Termín, místo konání a cena:

od 7. do 18. srpna 2017
Toulouse
15 000Kč

Pouze 10 míst!

Divadelní workshop v anglištině :

DOPOLEDNE
Veškerý materiál je zajištěn, eventuelně budete potřebovat jen psací potřeby a sešit na poznámky. Hodiny budou probíhat od 9:30 do 14:30 hod. s přestávkou uprostřed.
ODPOLEDNE
Po společném obědě nabízíme hodiny francouzštiny jak jinak než přímo v akci v terénu. Nástrojem nám bude město a jeho deník. Jak jsme již zmínili, nezáleží na Vaší úrovni, program je připraven tak, aby odpovídal na potřeby každého zúčastněného. Podotýkáme, že kurz francouzštiny je nepovinný. Na druhou stranu ale Proč si nehrát?
VEČER
Večery jsou volné, nicméně připravili jsme doprovodný kulturní program, kterého se studenti mohou a nemusí zúčastnit. Toulouse během léta nabízí mnoho koncertů, výstav, mezinárodních večírků pro studenty, atd. Společně s asociací Toulangues připravujeme večer zaměřený na Českou republiku. Srdečně zveme účastníky, aby se k nám připojili.

NÁŠ TÝM
Divadelní workshop v anglištině povede Mary Lynn Clark z Falstaff theatre a zodpovědné osoby a lektorky francouzského jazyka jsou Barbora Ruláková a Kateřina Zapletalová.

PODROBNÝ ROZVRH
Divadelní workshop v anglištině

7.8. příjezd účastníků dle jejich možností, prosíme o sdělení informací kde (letiště, nádraží) a v kolik hodiny studenti dorazí, abychom je mohli vyzvednout a doprovodit na ubytování.
Program začíná 8.8. dopoledne uspořádáme setkání všech studentů a po pique-nique se ponoříme do návštěvy Toulouse. Workshop začne 9.8. v 9:30.
Na neděli 13.8. je naplánováno volno. Pro zájemce nabízíme prohlídku Carcassonne, středověkého města hodinu cesty vlakem od Toulouse. Bude nutné zakoupit jízdenky na vlak, budeme kupovat hromadnou jízdenku podle počtu zájemců.
Konec spadá na 17.8. k oslavě zdárného konce uspořádáme minipředstavení a oslavíme tak týden práce.  Rezervovali jsme ještě jednu noc ze 17. na 18.8. a to z praktických důvodů – poslední večerní rozloučení s Toulouse a klidný návrat domů 18.8.

Praktické informace:

STRAVA
fnque - kostkasnídaně
fnque - kostkaspolečné obědy po skončení denního programu v cca 14:30 hod.
fnque - kostkaobčerstvení během workshopu
UBYTOVÁNÍ
fnque - kostkana kolejích
fnque - kostkaspolubydlení
fnque - kostkav rodinách
CENA
– 15 000Kč – zahrnuje polopenzi, ubytování, 38 hodin výuky a potřebné materiály k hraní.
Uzavírka přihlášek je konec června. Prosíme o zaslání přihlášky a uhrazení zálohy v hodnotě 6 000Kč do 30.6. V případě storna přihlášek ze strany Frnque, bude Vám Vaše záloha vrácena v plné výši. V případě storna ze strany studenta do 15. července, vracíme 2 000Kč ze zálohy, po 15. červenci nelze žádat o vrácení zálohy. V případě, kdy za sebe student najde náhradu, vracíme zálohu v plné výši.

POZOR
V ceně není zahrnuta cesta tam a zpět a cestovní pojištění.
Přikládáme několik tipů na letenky a autobusová spojení do Toulouse. Většina letů je s přestupem, ale přes léto najdete i přímé lety Praha Toulouse.
LETENKY:
Pelikán

Letuška

Superletuška

Brusselsairlines – bývají dražší než ostatní, ale občas mívají akční ceny

Lufthansa

Volotea – má přímé lety Praha Toulouse i přes rok

AUTOBUSY:

Eurolines

Regiojet – jezdí až do Lyonu, odtamtud se dá přesednout na vlak SNCF (stránky jsou i v angličtině). Další přestupní místo může být Paříž, ale vlaky z Paříže do Toulouse bývají dražší než z Lyonu. Vlak můžete nahradit spolujízdou, velmi dobře po Fr funguje Blablacar viz níže.

SPOLUJÍZDA:

spolujízda cz

blablacar

Pokud budete potřebovat pomoc, neváhejte se na nás obrátit, kontakt zde!